تبلیغات
شهر شادمهر مشهور | دانلود ویدئو ، آهنگ ، کنسرت ، عکس ، مصاحبه ، شعر - چند شایعه ی بزرگ وخنده دار در مورد استاد شادمهر عقیلی

همه با هم مشتی محکم بر تمام شایعات موجود در مورد اسطوره موسیقی پاپ ایران، شادمهر اقیلی باید بزنیم، چراکه بعضی ها خیلی پررو هستن. از عاشقان شادمهر میخوام که اگه شایعه ای دیگر هستش رو تو نظرات بنویسن تا این مطلب کاملتر بشه. 
مرسی
 
1- اسم واقعی شادمهر محمد رضا است و نام هنریش شادمهر
این شایعه که در بعضی از بیوگرافی های سلطان گفته می شه دروغی بیش نیست و خود سلطان این مسئله رو رد کرده. شادمهر نام واقعی ایشونه.

2- شادمهر تا قبل از این که از ایران خارج بشه چیزی از نت ها بلد نبوده!

به جرعت این شایعه به شکل تهوع آوری خنده داره... ایشون در شانزده سالگی وارد هنرستان موسیقی شدند. و در هنرستان موسیقی هم آموزش نت ها جز دروس اصلی و مهم است و نمی شه که کسی دیپلم موسیقی داشته باشه و نت ندونه! و جالبتر این که اون شخص به ویولون ، گیتار ، سنتور ، کیبورد ، ترومپت و.... مسلط باشه ولی فقط به صورت گوشی!!!! اصلا" با عقل جور می یاد آهنگساز و تنظیم کننده ای مثل استاد شادمهر چیزی از نت بلد نباشه! این مسئله توسط تمام همکاران و دوستان ایشون رد شد!

3- شادمهر فرزند شهید است!
شادمهر پدرش را به واسطه ی بیماری از دست داد و پدرش شهید نشده! این مسئله بارها توسط دوستان ایشون(مثل مهران جمالی و...) و خودشون تکذیب شد. فقط برادر شادمهر در بحبوحه ی انقلاب فوت کرده یا به قول مسئولین شهید شده! حالا چرا فقط به قول مسئولین؟ چون طبق اعلام خود سلطان و خانواده اش برادر ایشون به قصد شرکت در تظاهرات به بیرون از منزل نرفته بوده. حالا یه تیری از یه جایی آمده و خورده به ایشون و ایشون فوت کردن و یا به قول مسئولین در راه انقلاب به شهادت رسیدند!
بقیه شایعات در ادامه مطلب می باشد...
4- شادمهر موسیقی را از کودکی فرا گرفت!
این شایعه را من شخصا" تا زمانی که از زبان خودشون در برنامه ی un-cut نشنیده بودم باورم نمی شد ولی دروغ بودنش حقیقت داره.... من همیشه می گفتم مگه می شه کسی مثل شادمهر که دیگه آخر نوازندگی و آهنگسازی موسیقی رو از بچگی شروع نکرده باشه! ولی خود ایشون گفتن که موسیقی در سن شانزده سالگی و با ورود به هنرستان موسیقی و با ترومپت شروع کردند! شادمهر فقط از کودکی به موسیقی علاقه مند بود.

5- شادمهر ادعای آهنگسازی "پاپ کورن" و "مشکوک" رو کرده!
بارها و بارها شادمهر اعلام کرده که آهنگساز کارهای پاپ کورن ، بی تو ، دل دیوونه و مشکوک نیست! و ملودی این کارهارو از جای دیگه گرفته و از نو تنظیم کرده!

6- شادمهر از سیاوش شمس تقلید می کنه!
شاید جنس صدای این دو عزیز شباهت خیلی کمی با هم داشته باشه ولی نه در اون حدی که بخوایم اسمش رو تقلید بذاریم! اصلا دروغ بودن این قضیه این قدر واضحه که اگه همین الان یه آهنگ از سیاوش بشنویم و یه آهنگ از شادمهر کاملا" متوجه می شیم. بعد هم یادمون نره که شادمهر به خاطر صدای متفاوتش مطرح شد نه به خاطر تقلید!

7- شادمهر معتاد شده!
تقریبا" از روزی که از ایران رفت این شایعه ی مضحک به گوش رسید. ولی یکی نیست به این دوستان بگه حالا عقلتون درست کار نمی کنه چشماتون که می بینه! چه جوریه که شادمهر سال به سال چاق تر ، سر حال تر و ورزیده تر شده(کلیپ تقدیر و عادت رو با فیلم پر پرواز مطابقت بدین!) آدم با اعتیاد که سر حال نمی شه! فقط ورزش این کار رو با آدم می کنه. سلطان هم در مصاحبه اش اعلام کرد الان 8 ساله که ورزش می کنه فقط 9 ماهه به خاطر عمل کمرش ورزش رو موقتا گذاشته کنار و دوباره هم شروع می کنه! شاید تنها ایراد شادمهر خجالتی بودنش باشه که باعث می شه در مصاحبه ها حوب حرف نزنه و این شائبه رو ایجاد کنه!

8- ترانه ی خیالی نیست رو شادمهر دزدیده!
چند سال پیش این شایع شنیده می شد که شادمهر ترانه ی خیالی نیست رو از دوستش شاهکار بینش پژوه دزدیده. البته مسبب این شایعه خود آقای بینش پژوه بود!!! منتها پوچ بودن این شایعه با دیدن کاور آلبوم خیالی نیست و دیدن اسم آقای بینش پژوه به عنوان تران سرای خیالی نیست معلوم می شه!طبقه بندی: جدیدترین اخبـار، 
برچسب ها: شادمهر، شایعه ها، شایعاتی در مورد شادمهر، اسطوره پاپ ایران، شادمهر عقیلی،
ارسال توسط افشیا درافشان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین آهنگ شادمهر کدام مورد می باشد؟امکانات جانبی
blogskin